Pro nejmenší: Hračky na kočárek a postýlku

Pro nejmenší: Hračky na kočárek a postýlkuNaše nejmenší děti bychom nejraději stále rozmazlovali a splnili jim vše, co jim na očích vidíme. A právě proto, že si sami ještě nemohou říct, co chtějí a reagují často jen pláčem nebo smíchem, tedy ve dvou extrémech, není snadné často poznat, co by rádi. Navíc si přejeme pro ně to nejlepší, i co se týče jejich rozvoje, jak jim tedy pomoci v tak nízkém věku?

Hračky, které je možné zavěsit nad kočárek či na postýlku, mají primární úkol zabavit miminko a zpříjemnit mu dlouhé chvíle, které v kočárku nebo postýlce často nastanou. Navíc však tyto hračky umějí podporovat jejich didaktický rozvoj, podněcují díky svým tvarem, barvám či zvukem a pomáhají miminku tím nejpříjemnějším způsobem připravovat se na rychlý rozvoj.

Na kočárek jim můžete na suchý zip připevnit například hned 3 K ‚s Kids Hračky, které lze pomocí suchého zipu velmi snadno připevnit na rám dětské postýlky, rukojeť kočárku, pásy v autě či přímo na zápěstí vaše nejmenší. Pomáhají rozvíjet především jemnou motoriku prstíků a rukou.

Kolotoč nad postýlku Fisher Price pomůže vašemu miminku vydat se do světa snů. K tomu mu bude přehrávat něžné ukolébavky a pomocí dvou LED světel promítat na strop uklidňující obrázky hvězdiček. Tento kvalitní kolotoč s poutavými hračkami, které se pohybují nad hlavou dítěte, je zároveň i nejlepší pomocník při rozvíjení zrakového vnímání.

Hraček na kočárek či postýlku je hodně, takže máte opravdu mnoho možností, jak své miminko zabavit, když právě nebudete mít čas se jim věnovat, s těmito hračkami budou v dobrých rukou!