Skladnost a variabilita dětského kočárku

Skladnost a variabilita dětského kočárku

Právě skladnost dětského kočárku je v dnešní době důležitější a výrobci jí dávají stále větší prioritu. Důvod je jednoduchý, lidé se mnohem více přesouvají auty a právě proto musí kočárek často skládat do zavazadlového prostoru auta. Právě pro tyto důvody se i kombinované kočárky doplnili o jeden důležitý element.

V současnosti totiž kombinovaný kočárek neznamená pouze možnou změnu ze sportovního kočárku na hluboký, ale obvykle už přímo obsahuje i dětskou autosedačku pro novorozence, takzvané vajíčko. Jako například kočárky Tako. Právě tato kombinace umožňuje výhodné ušetření financí při koupi samostatné sedačky a zároveň je i pohodlnější, protože odpadá nutnost dítě přemisťovat z kočárku do auta.
Dalším aspektem je dostatek prostoru, ať už na jídlo, čisté plenky, hygienické potřeby. Dostatečný prostor by měl být však i pod vaničkou, nebo přesněji na podvozku, kde je prostor na další nezbytnosti, ale například i menší nákup. Nejlepší volbou jsou kočárky Tako. Díky své spolehlivosti a praktičnosti se staly nejprodávanějšími kočárky v EU.

Při podvozku a kolech kočárku je rovněž nezbytné myslet na praktičnost. Je třeba si uvědomit, kde se bude maminka nejčastěji pohybovat a tomu přizpůsobit i velikost kol a způsob jejich natáčení, tak materiál. Je přece zbytečné investovat do velkých nafukovacích kol, pokud se nejvíce budete pohybovat ve městě a po nákupních centrech.

kočárek

kočárek